שעון זהב. צילום אילוסטרציה

שעון זהב אמיתי לנשים מקבל סוף סוף את תשומת הלב ההולמת

שתפו

מערכת פורטל זהר.נט

שעון זהב אמיתי לנשים הופיע לראשונה בתחילת המאה ה-19, אבל במשך השנים הוא המשיך להופיע במגוון דגמים. עיצובי וינטג' משנות החמישים והשישים הכתיבו את הדגמים של שעוני זהב לנשים בדגמים מעודנים יותר בהשוואה לעיצובי שעוני זהב לגברים.

כאשר המותגים הפכו להיות מבטיחים יותר מבחינה מסחרית לפיתוח שלהם, הופיע דור חדש של שעונים קטנים ודקים יותר, עם עיצובים קרמיים ורכיבים חדשים אחרים. בעקבות מגמות אלו, ניתן למצוא שעון זהב אמיתי לנשים בעיצובים מתקדמים שנעימים לפרקי כף היד.

שעון זהב אמיתי לנשים מוערך בהתאם לקראט

ספירת קראט נותרה הסטנדרט לפיו שעון זהב אמיתי לנשים מוערך בענף ברמה הגבוהה ביותר; הדגמים המובילים הם דגמים משובצים באבני חן כמו יהלומים או פנינים.

כמה מותגים מובילים מעדיפים שיטו דומות, אבל כולן מהוות וריאציה על העיצוב האהוב ביותר, שממצב פנינה עם מעט מתכת שמוצגת ככל האפשר. עיצוב זה מאפשר יותר אור שמגיע לאמצע היהלום, כך שהתמורה למחיר השעון היא גבוהה.

תפקוד מעל העיצוב: המורכבות חזרה לאופנה

בבחירת שעון זהב אמיתי לנשים, העיצוב תמיד נשאר השיקול המוביל. נשים מעדיפות עיצובים מורכבים שימושיים, כמו תאריכים. יחד עם זאת, חלה מהפכה שקטנה בתחום שעוני הזהב לנשים בשנים האחרונות כאשר יותר ויותר יצרני שעונים החלו לענות לדרישה הגוברת למורכבות איכותי בשעוני הנשים.

מכיוון ששעוני הנשים הצטמצמו בעיקר למראה שלהם בלבד, קיימים כמה מותגי אופנה שמוכרים את שעוניהם בעיקר באמצעות עיצוב. נכון שהגבולות בין שעוני יוקרה לשעונים אופנתיים כבר אינם ברורים כמו פעם, אבל מותגי אופנה רבים השיקו גם קולקציות שעונים משלהם.

מה שהכי חשוב להפנים הוא התכונות הפנימיות של שעון זהב אמיתי לנשים

מותגי אופנה רבים החלו לעבור מקוורץ לדגמים מכניים, בעוד שחלק ממותגי היוקרה מציעים את שעוני הנשים שלהם אך ורק בדגמי קוורץ. יחד עם זאת, שיקולי התחזוקה, השירות והאחריות של שעון זהב אמיתי לנשים מייקרים את המחירים, כך שמותגי יוקרה עדיין יכולים לגבור על מותגי האופנה.

בבחירת שעוני אופנה, שעונים מעוצבים או שעוני קז'ואל, אם המטרה היא לקנות שעון יוקרה לנשים, יש לקחת בחשבון כמה נקודות כלליות. ראשית, יש למדוד את רוחב פרק כף היד על מנת להבין את גודל הדגם שיכול להתאים.

בחירת הגודל של שעון זהב אמיתי לנשים

שעון זהב אמיתי לנשים זמין בגדלים קלאסיים שנעים בדרך כלל בין 28 מילימטרים ל-33 מילימטרים, כאשר המגמה נעה לעבר דגמים גדולים יותר של עד 38 מילימטרים, וחוגות מרובעות מועדפות לעיתים קרובות. חשוב לשים לב שלא רק רוחב הרצועה אלא גם הטווח בין הזיזים הוא קריטי.

מכיוון שהתאמת שעון זהב אמיתי לנשים תלויה באישה, חשוב לקחת בחשבון את כל המדידות והשיקולים החשובים למציאת השעון הנכון. חוץ מזה, כדאי לשים לב לפונקציונליות של הרצועה. אם המטרה היא לענוד שעון זהב אמיתי לנשים בקיץ, למשל, כדאי לקנות, בנוסף, צמיד זהב לבן נוסף.

(תוכן מקודם)

***LinkPower.co.il

כתבה מעניינת:

סאלח דאבח ראיון צילום אייל יצהר גלובס

"הממשלה היא זו שאחראית להוריד המחירים. זה עניין של סדר עדיפויות"

שתפובראיון מיוחד לגלובס, מספר סלאח דבאח, מנכ"ל רשת דבאח שמתחרה ברמי לוי ובחצי חינם, על …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.