שר הבריאות: יוקם בית חולים שיקומי וסיעודי בכרמיאל

שתפו

השר ליצמן הבטיח בפגישה עם ראש העיר וממלאת מקומו: בית החולים יכלול כ-450 מיטות ו-15 מחלקות

בפגישה של ראש העיר עדי אלדר עם שר הבריאות הרב יעקב ליצמן סוכם היום על הקמת בית חולים שיקומי וסיעודי בכרמיאל.

מזה מספר שנים שראש העיר עדי אלדר פועל לקידום בית חולים שיקומי וסיעודי בעיר, וזאת מאחר ועל פי תקני משרד הבריאות לא ניתן להקים בית חולים רגיל בכרמיאל, בגלל שני בתי החולים הקיימים בצפת ובנהריה.

בפגישה שנערכה ביום שני, נכחו יחד עם ראש העיר עדי אלדר, גם ממלאת מקומו רינה גרינברג, מנכ”ל העירייה מנחם טפר וראש הלשכה כרמי שלום.

ראש העיר עדי אלדר אמר לאחר שקיבל את הבשורות מהשר: “אני מלא הערכה לשר הבריאות הרב יעקב ליצמן על ההבנה שלו לצרכים של אזור הצפון כולו, בבית חולים שיקומי וסיעודי ועל קבלת ההחלטה היום, על הקמתו בכרמיאל. דבר זה יסייע רבות לתושבי כרמיאל והצפון כולו, שלא יצטרכו להרחיק יותר עד מרכז הארץ”. אלדר הודה לרב משה ברלנד וחבר המועצה פנחס סירוקה על פעילותם לקידום הנושא.

בית החולים השיקומי-סיעודי, יוקם על הגבעה הגובלת בכביש 85 ליד הכניסה המערבית לכרמיאל (מאחורי תחנת הדלק פז), מקום שבו נגישות טובה לתושבי כרמיאל וכן למגיעים מחוץ לעיר.

בשלב ראשון אושרה בניה על שטח של כ-50 דונם (מתוך 80 דונם שהוקצו למתחם בסך הכל). בבית החולים השיקומי- סיעודי יהיו כ-15 מחלקות שונות עם כ-450 מיטות .

בימים הקרובים יתקיימו ישיבות עם הועדות המקצועיות העוסקות בנושא מטעם עיריית כרמיאל ומשרד הבריאות, לקידום הפרויקט ולאחר מכן יוצא הפרויקט למכרז.

מדובר באחת הבשורות המשמעותיות לעיר ולסביבה בשנים האחרונות.

כתבה מעניינת:

משה קונינסקי וטניה מזרסקי. צילום דוברות עיריית כרמיאל

מסגנית ראש העיר לחברת כנסת: קונינסקי בירך את מזרסקי

שתפומערכת פורטל זהר.נט ממלאת מקום ראש העיר כרמיאל וסגניתו טניה מזרסקי תושבע ביום רביעי הקרוב …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.