תושב קורנית נהרג בהתנגשות אוטובוס ברכב פרטי

שתפו

מערכת זהר הצפון

אופיר אלון (אלבאום) מקורנית הוא ההרוג בתאונת הדרכים שאירעה אתמול, יום שני ה-27/6, בסמוך לפנייה למצפה אביב. אופיר היה בן 28 במותו והותיר אחריו רעיה – עתליה אלון, הורים – גילה ואבי אלבאום, ואחים – אילת ואמיר אלבאום.

התאונה אירועה בשעות הצהריים בכביש 781, בין מצפה אבי"ב שבגליל התחתון ליישוב אעבלין, לאחר שאוטובוס ורכב פרטי התנגשו חזיתית. אופיר אלון שנהג ברכב הפרטי נלכד בתוכו כשהוא מחוסר הכרה ובמצב אנוש, צוותים רפואיים שהגיעו למקום ניסו לבצע בו החייאה, אך כעבור זמן קצר נאלצו לקבוע את מותו. בתאונה נפצעו קל שלושה אנשים נוספים

מכרים סיפרו על אופיר כי היה אדם חם, רגיש ואכפתי, רב פעלים, שוחר צדק ושוויון ורודף שלום. היה פעיל בעמותות ופרויקטים התנדבותיים רבים, הדריך בתנועה בכל שנות נעוריו, אהב כדורגל, אהב ואף פיתח בעצמו משחקי קופסה, אהב מאוד את הטבע והקפיד לשמור עליו ועבד כרכז הדרכה בחברה להגנת הטבע ובעבודות אחרות. תמיד היה מוקף בחברים אוהבים.

מוריו מתארים אותו כתלמיד מבריק ומחונן ואוטודידקט מושבע. לצד תואר שני בגיאוגרפיה וניהול מצבי חרום, אופיר נרשם לאחרונה ללימודי הוראה.

"אופיר היה מתקן עולם" מעידה רעייתו עתליה – "הוא בא לכאן כדי לתקן את העולם".

כתבה מעניינת:

עצרת תמיכה של הקהילה היהודית בוורשה פולין. צילום: "שותפות ביחד"

בצל האנטישמיות הגואה בעולם: עצרת תמיכה של הקהילות השותפות לכרמיאל ומשגב

שתפוהקהילות היהודיות בפיטסבורג ובוורשה השותפות עם כרמיאל ומשגב בתוכנית שותפות ביחד של הסוכנות היהודית הפיקו …


תגובה אחת

  1. דוד צור

    מתי ייתמו החללים בכבישי ישראל. לו היה נהרג חלילה בפיגוע הארץ היתה גועשת וכאן קופדו חיין של איש צעיר ועוברים כאן לסדר היום כאילו היה הוא אויר. הכביש בין כרמיאל עד לצומתיובלים והכביש בין מורשת לאעבלין הם שני כבישי דמים שגבו את קורבנם די למלכודות המות הללו הן בדרום והן בצפון שהוזנחו שנים רבות ומחיר הדמים יקר היה הוא.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.