Array
(
  [_edit_last] => Array
    (
      [0] => 1
    )

  [slide_template] => Array
    (
      [0] => default
    )

  [_yoast_wpseo_focuskw] => Array
    (
      [0] => תחזית שבועית
    )

  [_yoast_wpseo_metadesc] => Array
    (
      [0] => תחזית שבועית
    )

  [_yoast_wpseo_linkdex] => Array
    (
      [0] => 75
    )

  [post_views_count] => Array
    (
      [0] => 1306
    )

  [tie_views] => Array
    (
      [0] => 287
    )

  [rank_math_description] => Array
    (
      [0] => תחזית שבועית
    )

  [rank_math_focus_keyword] => Array
    (
      [0] => תחזית שבועית
    )

  [rank_math_robots] => Array
    (
      [0] => a:1:{i:0;s:0:"";}
    )

)

תחזית שבועית 7.12.2014-13.12.2014

שתפו

טלה 

השבוע השגרה תכריע אתכם. הרגיעו! טנגו רוקדים בשניים, גם לכם חלק בשעמום שלכם. הפעילו את הדמיון הפורה שלכם ואל תמהרו להרוס את הקיים. בעבודה ההתנהגות האסרטיבית שלכם, והרצון הבלתי נלאה להוכיח את צדקתכם עלולים לעמוד לכם לרועץ, מישהו מנסה להכשיל אתכם, אל תהפכו לטרף קל. הטיפ השבועי – השתדלו למתן את עצמכם.

שור

השבוע אתם עסוקים במיוחד בקידום הקריירה שלכם, הנושא הפיננסי ממשיך להדאיג אתכם, על פניו אתם משקיעים בחריצות ובהתמדה, אך ההכנסות בוששות לבוא. אל חשש, היו סבלניים, המצב עתיד להשתפר במהלך החודשים הקרובים. יתכן שתתבקשו לפשר בין שני ניצים במשפחה הקרובה. הטיפ השבועי – רצוי לא להכניס את הראש למיטה חולה, אל תתערבו.

תאומים

השבוע הפנויים צפויים להיכרויות חדשות, אם יתייחסו ברצינות לקשר ולא ינסו להחיש את הקצב, עשויה לצמוח חברות מופלאה שתוביל לחתונה.  מצב הרוח השבוע אופטימיות ואושר. בן משפחה גורם לכם גאווה ונחת. בעבודה עליכם להשקיע מאמצים רבים לצורך קבלת הכרה ותגמול. הטיפ השבועי –אם אינכם מסוגלים לתקן, אל תתעקשו, הזמינו טכנאי.

סרטן

השבוע יתכנו סכסוכים ואי הסכמות בין בני המשפחה ובעיקר בין בני הזוג, תסכולים  ומטענים שליליים שאתם נושאים זמן מה יפרצו החוצה ויטלטלו קשות את המערכת הזוגית. זו הזדמנות לפתוח ולדבר על כל מה שמציק לכם. בעבודה אתם מתחילים פרויקטים חדשים, שאם יצליחו תשפרו באופן משמעותי את הכנסותיכם. הטיפ השבועי –גלו רגישות לכאבי בן/בת הזוג.

אריה

בעבודה אתם יצירתיים במיוחד, פרויקט שעמדתם בראשו נוחל הצלחה רבה  ועמה הכנסה לא קטנה. לאחרונה הזנחתם את בריאותכם, רצוי ואף מומלץ לבצע מספר בדיקות רפואיות כדי לעמוד על המשמר. בבית העניינים לפעמים יוצאים משליטה, מדי פעם הילדים עושים ככל העולה על רוחם. הטיפ השבועי –הציבו לילדיכם גבולות והשתדלו לשהות יותר בבית.

בתולה

השבוע מצב הרוח הכללי טוב, אתם מוקפים בחברים המעריכים אתכם ואת דעותיכם מאוד. בעבודה – אתם מתלבטים  לגבי מקום העבודה הנוכחי, כמהים לשינוי משמעותי ולשיפור מצבכם הפיננסי, למרות החשש לכו ועשו מעשה. הפנויים עשויים לפרק מערכות לטובת זוגיות יציבה ומבטיחה יותר. הטיפ השבועי – אל תהססו להרחיק אנשים המתחזים לחברים אוהבים.

מאזניים

השבוע הביטחון העצמי שלכם מתחזק הן במערכות היחסים האישיות והן בעבודה, אל תאפשרו לאף אחד לערער אותו. מסתמנת הצעת עבודה חדשה, אל תהססו ואל תדחו אותה לכו על זה בראש מורם ובביטחון. זו תקופה טובה ללימודים ולהעשרת הידע בתחום המקצועי שלכם. הטיפ השבועי –היזהרו מאנשים חלקלקים ומרמאים העלולים לנצל את תמימותכם.

עקרב

השבוע אתם מודעים יותר לצרכים האישיים שלכם. עד כה פעלתם כדי לרצות את היקרים לכם, מעתה רצוי שתעשו למען עצמכם. הפנויים יוכלו לחשוב ברצינות על מיסוד היחסים, או על מפגשים מחייבים חדשים. מי שחשקה נפשו לפקוד מחדש את ספסל הלימודים, רצוי שיתחיל לממש משאלה זו ויפה שעה אחת קודם.  הטיפ השבועי –האמינו בעצמכם וביכולות שלכם.

קשת

השבוע אתם חשים עייפות כללית, המרדף אחר הקריירה וההצלחה מתישים אתכם פיזית ונפשית, הגיע הזמן לחשוב גם על המערכת האינטימית שלכם, אפשרו לעצמכם פסק זמן למנוחה ולפינוק.  הטיפ השבועי – אל תברחו מאינטימיות וממחוייבות. זה משהו שחסר לכם בכל התחומים. היזהרו מלקיחת סיכונים.

גדי

השבוע אתם מוצפים במחשבות וברגשות רומנטיים. נושא הזוגיות שלכם מעסיק אתכם רוב הזמן לאחרונה. הפנויים חושבים ברצינות על חתונה ועל משפחה. הנשואים בוחנים יותר מקרוב את המערכת הזוגית התוססת. הטיפ השבועי – עשו טובה לעצמכם – “הפסיקו לחפור” יתר על המידה זה יזיק לזוגיות, זרמו עם החיים במקום לדשדש בהם.

דלי

נראה כי קשר חדש שהחל ברגל שמאל, עשוי להפתיע ולהתפתח לקשר רומנטי רציני ומחייב. במקום העבודה נראה שמישהו מנסה לתפוס את מקומכם, לכן שימו לב אם הוא מתנכל לכם. הטיפ השבועי – אל תפלו לידיו כטרף קל, השתדלו להתעלם ולא להתפתות להיכנס עימו לעימותים. הקפידו לא לבזבז כסף.

דגים

השבוע המזל מאיר לכם את פניו (לא לשכוח לקנות כרטיס מפעל הפיס). בעבודה אתם מוערכים על עבודתכם ואהודים בשל היושרה, האחריות והרצינות שלכם. הימים הבאים ימי רומנטיקה עבורכם, נצלו אותם עד תום להיכרויות ולמפגשים. הטיפ השבועי – אל תתפתו לחתימה על חוזים או לרכישת נכסים בשבועיים הבאים.

כתבה מעניינת:

הורוסקופ. עיבוד גרפי: Deposit Photos

תחזית אסטרולוגית לשבוע 10.4.2022-16.4.2022

שתפו מזל אהרוני, הבעלים של ‏מזל אהרוני – המרכז ללימודי אסטרו-נומרולוגיה של נפש וגוף האדם, מנטורית, מנחת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *