בית / חדשות / חינוך / תלמידה מאמי״ת כרמיאל – בין 4 המתנדבים המצטיינים של המחוז
ירדן סרור כיתה יב אמית כרמיאל מתנדבת 2018-11

תלמידה מאמי״ת כרמיאל – בין 4 המתנדבים המצטיינים של המחוז

ירדן סרור תלמידת י״ב הומלצה לקבל את הפרס הארצי של משרד החינוך לנוער מתנדב ע״ש אלעד ריבן

מערכת זהר הצפון

גאווה אמיתית: ירדן סרור, תלמידת בית הספר אמי״ת בכרמיאל, נבחרה להיות בין ארבעת מצטייני המחוז שהומלצו לפרס הארצי של שר החינוך לנוער מתנדב ע״ש אלעד ריבן.

ירדן הלומדת בכיתה י״ב באמי״ת, זכתה בפרס הודות למעורבותה ביוזמות התנדבותיות רבות ותרומתה לקהילה. היא מובילה את הנהגת התלמידים בבית הספר, משמשת כפעילה מרכזית במנהיגות הצעירה של רשת אמי״ת ושותפה פעילה ביוזמות חברתיות ארציות. בנוסף, מפעילה ירדן בקביעות את קיטנת הקיץ כנפיים לילדים בעלי צרכים מיוחדים ומדריכה בתנועת בני עקיבא ביישובה, עלמה.

מוריה מספרים כי ירדן עסוקה בנתינה ללא הרף, בעלת רגישות חברתית גבוהה, בעלת רצון עז ומסירות לתרומה לקהילה במעגלים השונים בחברה.

גאי דקל, מנהל אמי״ת כרמיאל, בירך את התלמידה ואמר: ״אנו גאים בירדן תלמידתנו המוכיחה כי השיעור החשוב ביותר – הוא שיעור הנתינה. ירדן, הפועלת במסירות למען הזולת הן במסגרת בית החינוך והן במסגרת יוזמות עצמאיות, מהווה דוגמא ומופת לערכיות ותרומה לקהילה״.

ד״ר אורנה שמחון, מנהלת המחוז במשרד החינוך:  ״אני מברכת בהרבה חום ואהבה את 4 מצטייני המחוז שהומלצו לפרס הארצי של אות שר החינוך לנוער מתנדב ע״ש אלעד ריבן. הפרס המרגש הזה נועד להוקיר את בני הנוער המצטיינים בתחום ההתנדבות והתרומה לזולת, לאחר ולקהילה, לאתגר ולעודד את ערך הנתינה, התרומה והאחריות בקרב בני הנוער, שלא על מנת לקבל פרס״..

הפרס ע״ש אלעד ריבן קרוי על שמו של מתנדב מכבי האש, אלעד ריבן, שהיה בן 16 בלבד כאשר נספה באסון השריפה בכרמל בשנת 2010.

שתפו

כתבה מעניינת:

משה קונינסקי טניה מזרסקי אודי איזק אורנה שמחון 2019-08 copy

9500 תלמידים בשנת הלימודים הקרובה בכרמיאל

ראש העיר משה קונינסקי ומנהלת המחוז במשרד החינוך ד״ר אורנה שמחון נועדו בפגישת עבודה כחלק …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link
//set menu items with childrens to be clickable