שר החינוך יואב גלנט וראש העיר כרמיאל משה קונינסקי צילום דוברות עיריית כרמיאל
שר החינוך יואב גלנט וראש העיר כרמיאל משה קונינסקי. צילום: דוברות עיריית כרמיאל

תלמידים בכרמיאל יקבלו יותר מ-800 מחשבים ניידים

שתפו

818 מחשבי לפטופ ואמצעי חיבור לאינטרנט יחולקו לתלמידים בכרמיאל. בנוסף, למעלה ממיליון ש״ח יושקעו בתשתיות אינטרנט בבתי הספר

מערכת פורטל זהר.נט

שר החינוך יואב גלנט הודיע כי 818 מחשבי לפטופ ואמצעי חיבור לאינטרנט יחולקו לתלמידים בכרמיאל. בנוסף, יושקעו למעלה ממיליון שקלים בתשתיות אינטרנט בבתי הספר. המחשבים יחולקו על פי קריטוריונים שנקבעו מראש, לתלמידים שאין להם מחשבים והם הנפגעים העיקריים מהמעבר ללמידה מרחוק בגלל הקורונה.

שר החינוך בישר את הדברים בטקס חלוקת מחשבים במסגרת הקמת ספריית ההשאלה לתלמידים וצוותי הוראה בכרמיאל, שהתקיים ביום חמישי בקמפוס אורט כרמים ובית הספר כרם גפנים. בטקס שהתקיים כמובן בהתאם לכללי התו הסגול, השתתפו ביחד עם השר, ראש העיר משה קונינסקי, ממלאת מקומו טניה מזרסקי, נציגי מחוז הצפון במשרד החינוך, נציגי רשת אורט וצוותים חינוכיים.

השר גלנט ציין עוד במעמד כי בהמשך לישיבת העבודה שהתקיימה לאחרונה במשרדו עם ראש העיר משה קונינסקי אישר משרד החינוך הקמת 11 כיתות מל"א (מרחב לימודי אחר) בשווי כולל של כמיליון שקלים נוספים.

גם זה יעניין אתכם בפורטל זהר.נט: 

חלוקת המחשבים נערכת במסגרת תוכנית ארצית של משרד החינוך שבה יחולקו כ-150,000 מחשבים ברחבי הארץ. היוזמה נותנת מענה לתלמידים שאין בידם מחשב או אמצעי חיבור לאינטרנט ובכך למנוע הצטברות של פערי לימוד בין התלמידים.

ראש העיר משה קונינסקי: ״אני רוצה להודות לשר גלנט הובלת משרד החינוך בימים מורכבים של קורונה. כמי שפועל שנים רבות מול משרד החינוך בתפקידי הקודמים אני לא זוכר שר כמו מר גלנט שמוביל בטווח כל כך קצר עשייה כה רבה״.

כתבה מעניינת:

המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה. צילום: דרור מילר

אורט בראודה: 8 בכירים משתכרים 6 ורבע מיליון ש״ח בשנה

שתפובתוך שנה אחת עלה מספר בעלי השכר הגבוה במכללה האקדמית להנדסה משלושה לשמונה. מכללת בראודה: …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.