בית / Uncategorized / אדם, אדם בתוך עצמו הוא גר

אדם, אדם בתוך עצמו הוא גר

יש משפט חזק שאומר יש הרבה אנשים שדומים לי אבל כולם בדיכאון. זה מדהים אותי כל פעם מחדש כמה אדם שהוא רק בשר ודם, סוחב על כתפיו, אם זה לסחוב דאגות, צרות, בעיות כלכליות, בעיות במערכות יחסים, עצבות, עייפות, בדידות, לבד, או חוסר סיפוק.

כמה יכול האדם לסחוב מחשבות שליליות או רגשות, שמושכים אותו למטה במקום למעלה? אני מאמינה שכל מה שאדם צריך זה כיוון נכון בחיים. כיוון יכול לתת לאדם להתבונן על חייו ולראות מה עליו לתקן ומה עליו לשפר. בוודאות יש המון אנשים טובים שאיבדו כיוון ואנשים עם פוטנציאל אדיר שיכולים לבנות מחול ארמונות זהב, אך אין להם את הכלים הנכונים להתמודד עם סיטואציות שהחיים מזמנים. בינינו, לא תמיד המציאות מחייכת לכולנו ולא תמיד אנחנו מתעוררים לעולם מואר ורוחני. הלוואי וכך היה אבל המציאות פעם אחר פעם, מראה לנו שעלינו להתמודד עם עצמנו, עם הסביבה, עם מסגרות עבודה, קשרים, גידול ילדים וכו'. לכן האדם חייב להתעלות על עצמו ולהתחיל לבצע פעולות כדי לצאת מכל המערבולת שבה הוא שרוי.

אפשר לשנות הרגלים ולהפוך אותם לאבני דרך שילוו אותך בדרך להצלחה. בשביל להשתנות צריך לשנות .בסך הכל מדובר באמת בפעולות פשוטות וזה מתחיל מוקדם בבוקר, לקום מהמיטה ולא חשוב עם בא לי או לא בא לי, אם אני מרגיש טוב או רע, זה באמת לא מעניין איך אתה מרגיש. במציאות של היום כל אדם חייב לחלחל לתוך הנשמה שלו שהרגשה היא לא עובדה וזה יעבור וצריך לחשוב עם הראש. אדם בריא זה אדם שעובד, אדם שנמצא בעשייה מתמדת. עבודה זה בריאות לגוף ולנפש וכמובן לא לשכוח – כשאתה עובד מצבך הכלכלי משתפר פלאים, שזה לא פחות חשוב – אז אל תתן לייאוש יד. שחרר את כל המחשבות והרגשות שלא נותנים לך להתקדם ותתחיל להסתכל קדימה כי אין דרך חזרה.

תן לשמש להאיר עלייך בקרניה החמים, תן חיוך לעולם והעולם יחייך אלייך בחזרה.

 

שתפו

כתבה מעניינת:

קריספיתה צילום נורית פלד-min

על קריספיתה שמעתם?

על פיתות טחינה כבר שמעתם? קבלו את הקריספיתה! חברת אחוה, יצרנית הטחינה, בשיתוף אורן בקר ונורית …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link
//set menu items with childrens to be clickable