אני עם אתרי הכרויות, גמרתי
אני עם אתרי הכרויות, גמרתי

אני עם אתרי הכרויות, גמרתי

שתפו

היי קוראים שלי, תודה על התגובות המחממות את הלב, התרגשתי איתכם ביחד.

השבוע נחזור לאתרי ההכרויות ואני אסביר למה אני גמרתי איתם. רוב הבחורים שיצאתי איתם לדייט היו מאתרי הכרויות כאלה ואחרים וזה ממש לא משנה מאין בדיוק. בכל האתרים, יש כאלה שמחפשים רק סקס ולא זו הנקודה.

הגעתי למסקנה שרוב הגברים שם קצת סובלים מבעייה של אמירת האמת וגם אם הם דוברי אמת, הם מסתירים איזו מזימה שתתגלה בסוף, או איזו אקסית אובססיבית. כנראה שבזבזתי את התקופה האחרונה שלי על בחור שחשב שאני אממן אותו והאקסית שלו חשבה שאם היא תיצור איתי קשר, היא תגלה לי את “אמריקה” עליו… זה בהחלט יכול לקרות לכל אחת או אחד. למען האיזון אני אדגיש כי יש גם מצב גדול שבנות רבות שנמצאות באתרים הללו מחפשות רק מי שיממן אותן.

וזה גם גרוע בעיניי.

את פוגשת בחור המספר לך הכל על עצמו, לטוב ולרע, אפילו על האקסית האובססבית ואת בן אדם טוב שרוצה להאמין או אולי, זה אתה שרוצה להאמין לה. אז מבלים ביחד, פוגשים קצת את המשפחה, סבבה. אז אין לו פלוס של 40 אלף שקל בבנק, אלה מינוס קטן – תקבלי את זה, למי אין? ואז הוא יספר לך מה האקסית שלו תשלח לך בפייסבוק במטרה לטרפד את הקשר ביניכם ושאל תנסי לדבר איתו על העניין הכלכלי, כי וואלה הוא אפילו לא מציע לשלם.

מתוך נימוס את מבינה שזה לא זה. הוא מרגיש שמשהו עובר עלייך ואז את כבר שופכת את הכל וזה כבר ממש מחרבש את הערב, מה שגם מבאס אותו שמגיע ידיד שלך ומצטרף לבילוי. וזו לגמרי הטעות שלך, יאמר לזכותו.

אבל בנות, לא משנה עם מי אתן יוצאות, יכול להיות גם אחד העשירים של המדינה… אם הוא שואל אותך בסוף הערב אם את רוצה להמשיך את הערב עם הידיד שלך וזורק לך את הכסף על הבר – ואפילו לא חצי מהחשבון…  תבעטי בו. זה מה שאני עשיתי. ועוד בבוקר לקבל הודעה בפייס מ”הנסיכה” הקודמת שהייתה לו, אז בכלל הבעיטה הייתה במקום.

מה לעשות, שלוש בחורות שונות וגבר אחד כבר יצרו איתי קשר לגבי התופעה הזו באתרי ההיכרויות.יש לומר שזה קרה לי עם שני בחורים שהכרתי באתרים שונים. בגלל זה אני אומרת שזה לא משנה מה שם האתר ולא כמה זמן את יוצאת איתו כדי לעשות סקס… היקום שולח לנו טיפוסים לא ברורים לתוך החיים ואנחנו תמיד צריכים להאמין שאחד או האחת שלנו נמצא שם. מותר ליפול, מבחינתי רצוי אפילו, אבל תמיד לקום ולחייך לעולם, אחרת הוא לא יחייך חזרה.

אז כן חברים, מהיום אני רק בקטע של שידוכים. מי הבחור? שיכירו אותו, שיחשוב פעמיים לפני שהוא עושה צעד לא במקום, וכמובן שגם זה לא תמיד בטוח כי בכל כלל יש יוצא מין הכלל.

אני אוהת אתכם, חיזקתם אותי… אני שולחת נשיקות ומצפה לעוד סיפורים מעניינים על דייטים וכל מה שבינו לבינה.

שלכם, אוהבת,

אורלי דרור

[email protected]

כתבה מעניינת:

בשעה טובה לאייסל ושמעון: התחתנו בפארק הגליל

שתפומערכת פורטל זהר.נט בני זוג תושבי כרמיאל אייסל חיימוב ושמעון הרוש, נישאו אמש (רביעי) בצל …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.