משטרה זיקוקין רחוב צהל כרמיאל 2021-09
צילום פרטי

בהלה בכרמיאל: כוחות משטרה ומד"א הוזנקו בגלל קולות ירי בחתונה

שתפו

מאת גיל דובריש

בהלה בכרמיאל: ירי של זיקוקים ודיווחים על אדם שנפגע קשה "הקפיצו" ביום רביעי האחרון לרחוב צה"ל בעיר כוחות משטרה, שיטור עירוני, משמר הגבול וצוותי רפואה רבים.

התברר כי משפחה ממוצא מוסלמי המתגוררת ברחוב צה״ל קיימה את חתונת הבת כמיטב המסורת, בהשתתפות עשרות מוזמנים. במהלך האירוע נורו זיקוקים ולטענת שכנים רבים, נשמעו גם קולות של ירי מנשק אוטומטי. בתוך מספר רגעים התקבלו קריאות רבות במוקדי החירום, כאשר חלק מהמתקשרים דיווחו גם על אדם שנפגע קשה במהלך הירי.

למקום ״הוקפצו״ בתוך מספר דקות כוחות שיטור ורפואה רבים, מחשש לחיי אדם. כשהגיעו הכוחות המתוגברים לזירת האירוע, החתן והכלה כבר לא היו במקום וגם שאר המשתתפים התפזרו לבתיהם. לאחר זמן קצר התברר כי אף אדם לא נפגע מהירי, וכי מה שגרם לבהלה הגדולה של התושבים היו הזיקוקים שנורו בסמיכות רבה מאוד לבתי המגורים בשכונה השקטה והשלווה.

יש לציין כי החתונה המשפחתית הגדולה התקיימה כמובן ללא כל אישור או ידיעה של הגורמים המוסמכים. במקום נמצאה ״כוורת״ זיקוקים ששימשה את החוגגים והיא הוחרמה כראייה לצרכי החקירה. גורמים במשטרה שללו את האפשרות כי בוצע ירי מנשק אוטומטי.

מהמשטרה נמסר: "עם קבלת הדיווח על האירוע הגענו למקום בתוך דקות, תפסנו ממצאים ופתחנו בחקירה. זהות המעורבים ידועה לנו, בהם גם בעלי השמחה והם יזומנו לחקירה בתחנה".

(עדכון אחרון, יום ה׳ 23.9.2021, 9:28)

קיראו עוד בפורטל זהר.נט:

כתבה מעניינת:

תקר פנצ׳ר רכב מכונית

נזקים בעשרות אלפי שקלים: ״מפנצ׳ר״ סדרתי מסתובב בעיר

שתפותושבים מדווחים לנו על מעשי ונדליזם ברכביהם שגרמו לנזקים בשווי אלפי שקלים: ״מה עוד צריך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.