חשודה גניבה בית כנסת צילום דוברות המשטרה
תיעוד החשודה בזמן ביצוע הגניבה. צילום באדיבות דוברות המשטרה

גניבה בבית הכנסת: המשטרה החזירה מחשב ותפילין לבעליהם

שתפו

צפו: החשודה גונבת שקית מבית הכנסת עם מחשב נייד ותפילין ויוצאת מהמקום מבלי שיבחינו בה

פורטל זהר.נט

מחשב נייד ותפילין שנגנבו מתושב כרמיאל בזמן שהתפלל בבית כנסת בעיר, הוחזרו לו כעבור מספר ימים על-ידי המשטרה לאחר שאיתרה את הרכוש הגנוב.

ביום חמישי (5.1.2023) התלונן אדם במשטרת כרמיאל על גניבת רכוש. לדבריו, כשהגיע לבית כנסת בעיר הוא השאיר בתוך תא לשמירת חפצים שקית ובתוכה תפילין ומחשב נייד. כאשר יצא מבית הכנסת לא מצא את השקית והבין כי היא נגנבה מהמקום.

עם קבלת התלונה פתחו שוטרי המחוז הצפוני של משטרת ישראל בחקירה מהירה תוך שימוש במצלמות האבטחה המותקנות בבית הכנסת. בתוך זמן קצר נתפסה חשודה במעשה, תושבת העיר וכן אותר הרכוש שנגנב.

בתחילת השבוע זומן האזרח אל תחנת המשטרה וקיבל במעמד מרגש את התפילין והמחשב שלו בחזרה. האזרח עימו שוחחנו שיבח את הפעולה המהירה של המשטרה וציין: ״אני מודה לחוקרים על המאמצים, האיכפתיות ועל המסירות בחקירתם, לתפילין יש ערך סנטימנטלי רב עבורי, התרגשתי מאוד לקבל אותם בחזרה״.

מהמשטרה נמסר כי ״משטרת ישראל נלחמת סביב השעון במטרה להגן ולשמור על תושבי מדינת ישראל ורכושם במסגרת זו היא פועלת בכל המישורים הגלויים והסמויים לאתר את אותם עברייני רכוש המהווים איום לביטחונם של התושבים ולשלום רכושם״.

תיכנסו לקרוא עוד כתבות בפורטל זהר.נט:

כתבה מעניינת:

גנבו את הסמל מהרכב שלכם? נתפסו חשודים

שתפוצפו בתיעוד ממצלמת אבטחה: אחד הנערים תולש סמל ממכונית ונמלט במהירות עם השלל (באדיבות דוברות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *