בית / חדשות / חדשות כרמיאל / החנייה: תושבי חוץ ישלמו יותר, הכרמיאלים יקבלו הנחה
מרכז ברוך כרמיאל
מרכז ברוך כרמיאל. צילום ארכיון

החנייה: תושבי חוץ ישלמו יותר, הכרמיאלים יקבלו הנחה

שתפו

מועצת העיר אישרה העלאת תעריפי החנייה המירביים עם הנחות לתושבי העיר, בחניוני מרכז ברוך והאמפי החנייה תהיה בתשלום

מאת גיל דובריש

תישארו מעודכנים, הצטרפו לאינסטגרם, לפייסבוק ולטלגרם שלנו!

מועצת העיר אישרה פה אחד את שינוי התעריף המירבי לחנייה בכרמיאל וקביעת הסדרי חנייה חדשים ברחבי העיר.

ההסדרי החנייה יכנסו לתוקף בכרמיאל החל מ-1 בדצמבר ויתמקדו במתן עדיפות לתושבי העיר על חשבון הסטודנטים במכללת בראודה. זאת על רקע חיכוכים רבים בין תושבים לסטודנטים התופסים את מקומות החנייה שלהם באזורים הסמוכים לקמפוסים של המכללה. באזור מכללת בראודה, החנייה בחלקים מרחוב שדמה ותירוש תהיה מעתה לבעלי תו דייר בלבד משעות אחה״צ ועד הבוקר למחרת. באזור קמפוס הורוביץ המשמש את מכללת בראודה, יחולו השינויים הבאים: בחניונים של מרכז ברוך והאמפי החנייה תהיה בתשלום. כך גם ברחוב מורד הגיא. ברחוב נרקיס תהיה חנייה בתשלום בצד ימין, בעוד שבצד שמאל של הכביש יחול איסור לחנות.

מועצת העיר אישרה פה אחד שינויים בתעריפי החנייה. מעתה התשלום המירבי האפשרי יעמוד על 6 שקלים, במקום 3 שקלים, כאשר בשלב זה מובטח שהמחיר יהיה לא יותר מ-4 שקלים. המחיר החדש יהיה תקף לתושבי חוץ, בעוד שתושבי העיר בעלי תו חנייה ייהנו מהנחה של 50%, כלומר הם ישלמו 2 שקלים בלבד. ההחלטה טעונה אישור של משרד הפנים.

סגן ראש העיר פנחס סירוקה, ציין כי ״ההחלטה החדשה מתמקדת באזורים שיש בהם סטודנטים והם חונים בחניות של תושבים ליד בתים, מה שגורם חיכוך גדול בין התושבים לסטודנטים. בהסדרים החדשים באנו גם לקראת הסטודנטים, כך למשל בחניונים של מרכז ברוך והאמפי שיהפכו לחניונים בתשלום, המחיר למנוי חודשי יעמוד על 100 שקלים לחודש במקום המחיר הקבוע בחוק העזר העירוני, שהוא 180 שקלים. ההנחה לתושבים בעלי תו תינתן אוטומטית באפליקציות של החנייה, או במרכז השירות לתושב בעיריית כרמיאל. כמו כן ייהנו התושבים מחנייה בחינם באזורים מועדפים בעיר.

קיראו עוד בפורטל זהר.נט:

כתבה מעניינת:

טרגדיה: כרמיאלי טבע למוות בחוף אכזיב

שתפומאת גיל דובריש צעיר מכרמיאל כבן 27 טבע היום (שבת) למוות סמוך לחוף אכזיב. האירוע …


2 תגובות

  1. שידאג לתעסוקה ולא להעלאת מחירי החניה.

  2. זוכרים את הבטחות ראש העיר הקודם. מילצ'ן יפתח אוניברסיטה בכרמיאל. ביס הספר הטכני של חיל האויר יעבור לכרמיאל שכחו כבר מזמן היכן הניחו את אבן הפינה אולי גלאי מתכות יסייע באיתור המקום. הוא התנגד לתת הנחות בארנונה למפעלים הסיבה עלומה? לא כל כך. ומי אישר עוד חנויות במתחם הרכבת ע"ח חניות?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.