היא לא את

שתפו

קבלי את עצמך בדיוק כפי שאת – כי זה מה שיש.

אוכל: הרבה פעמים אנחנו מרגישות כאילו אסור לנו לאכול בציבור כי זה ייראה “לא נשי”, או שיחשבו עלינו שאנחנו שמנות. צאי מזה ותיהני מהאוכל שלך, לא משנה מה הוא, איפה שבא לך, “החיים קצרים הגיע הזמן להנות”.

סקס: הרי כבר הגעתם למיטה וברור לך שהוא נמשך אלייך, מעדיפה את החושך כי את מתביישת מגופך?  סקס עושים עם כל החושים כולל חוש הראיה, אז תרגיעי ותדליקי את האור.

בגד ים: 41 מעלות בחוץ, אוגוסט, חופש, ים , שמים, מים תכולים ואת עם בגדים מזיעה, כי נדמה לך שכל הנופשים צוחקים רק על הירכיים שלך?  או הצלוליטיס? זה הזמן לשלוף את בגד הים שלך וללכת לעשות את הדבר היחידי שהגיוני לעשות בחודשי הקיץ הישראלי ולצערי הרגליים שלך לא באמת מעניינות.

אימון עם מכנס קצר: דיי להיענש, די לשפשפות! את לא צריכה לקבל עונש על מבנה הרגליים שלך. עם אקלים בישראל לא הגיוני להתאמן עם מכנס ארוך. ואם בכל זאת תחליטי להתאמן עם מכנס ארוך צפי לשפשופים ואי נוחות בעורך.

תצלמי כמה שאת רוצה: “המצלמה לא אוהבת אותי”, “אני שמנה”, “ לא יוצאת טוב” מכירות את המשפטים?  הגיע הזמן כי התוצאה הסופית תפסיק להטריד אתכן, השנים עוברות תתחילו לתעד את הרגעים הקסומים למען הדורות הבאים.

הטיפ שלי: בנות, תתחילו לאהוב את גופך. באחריות, כל השאר יסתדר.

כתבה מעניינת:

חגיגת קונצילה ריגטה עם עגבניות שרי צלויות, קלמטה ומוצרלה צילום אפיק גבאי (1)

קונצילה ריגטה – איטלקית 100%

שתפומתחשק לכם איטלקית 100% על הצלחת? קבלו מתכון של פסטה קונצילה ריגטה עם עגבניות שרי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.