בית / חדשות / ספורט / כדורגל / הסמל אילן סויסה פורש

הסמל אילן סויסה פורש

הקפטן, בלם הקבוצה והאיש הכי מזוהה עם מ.ס כרמיאל, אילן סויסה תולה את הנעליים ויתרכז באימון הקבוצה. את החולצה מספר 3 לא ילבשו יותר במועדון

מאת: אמיר שיבי

כחודש ומחצה לאחר שפרש ממשחק פעיל ולאחר 9 שנים במועדון, שהחלו עוד בטרם האיחוד במדי בית"ר צפת ולאחריו בקבוצה המאוחדת מועדון ספורט כרמיאל צפת הקפטן אילן סויסה פורש ממשחק פעיל באופן סופי ויתרכז בעבודתו כמאמן הקבוצה.

סויסה הגיע לקבוצה מהפועל עפולה שאז שיחקה גם כן בליגה א'. במהלך 8 עונות וחצי (העונה הפסיק לשחק לפני סיום העונה) רשם סויסה יותר מ 200 הופעות כבש 33 שערים, מספר גבוה עבור שחקן שתופקד לאורך הקרירה כבלם ונחשב למנהיג הבלתי מעורער של הקבוצה. העונה לאחר סיום ההתקשרות עם בוזורגי, סויסה בן ה-41 עבר לעמדת המאמן אך לא פרש מתוך השקפה שיוכל לסייע לקבוצה במידה ותזקק לו במאבקי ההישרדות. כעת, לאחר שבשישי האחרון רשמה הקבוצה ניצחון ביתי חשוב נוסף 3:1 על צור שלום, סויסה יכול לפרוש ללא חששות.

"זה רגע מרגש, אני כל כך אוהב את המשחק הזה ואת המועדון הזה ולכן גם ביום שאחרי משחק פעיל אני כאן" אמר סויסה.

בכרמיאל החליטו להעניק לסויסה כבוד ברמות לו זוכים שחקני ענק ואיש במועדון יותר לא ילבש את החולצה עם הספרה 3, מספרו של סויסה מלבד ילדיו במידה ויהיו שחקני כדורגל וישחקו בקבוצה. אגב, בכדורגל הישראלי שחקנים בודדים זוכים לכבוד זה, לדוגמא: אבי נימני במכבי תל אביב.

כאמור, בשישי האחרון אירחה כרמיאל את צור שלום. סויסה שעבר ניתוח 48 שעות קודם לכן נזקק למנוחה ומי שעמד על הקווים היה עוזרו צביקה דונט. במשחק רשמה כרמיאל יכולת גבוהה וניצחה 3:1 משערים של אורי צעדון, נתנאל גולדמן ואלון בוזורגי.

 

 

שתפו

כתבה מעניינת:

כדורגלנים צילום אילוסטרציה פיקסביי 2019-03

אפליה? תלמידים מאגודות מקצועיות לא מורשים לשחק בנבחרות בתי הספר

תלמידים שמשחקים בקבוצות הרשומות בהתאחדות לכדורגל אינם יכולים לקחת חלק במשחקי ליגות בתי הספר. אם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link