היום אני רוצה לדבר על הדף שפרסמתי בפייסבוק, אשר חיזק את הדעה האישית שלי, לצערי, שלרוב הגברים אין אינטלגנציה רגשית!

חוסר אינטליגנציה רגשית

שתפו

הייי קוראים אהובים, לפני הכל אני רוצה לשלוח חיבוק לחיילים שלנו באוויר, בים וביבשה.

היום אני רוצה לדבר על הדף שפרסמתי בפייסבוק, אשר חיזק את הדעה האישית שלי, לצערי, שלרוב הגברים אין אינטלגנציה רגשית!

הדף בשם “הגרושה בסטייל אורלי שונטל“ פורסם כדי להגיע לכמה שיותר אנשים, על מנת להפיץ את הטור שלי בזהר הצפון ובפורטל זהר.נט, כדי שאנשים יקראו את הכתבות שלי. שלחתי הצעות חברות לאנשים, היו גם מי ששלחו אלי הצעות.

אבל כל ההודעות שקיבלתי מגברים הסתכמו בכאלה: “יפה”, “נסיכה מהממהת”, “איך הוא עזב אותך” ומספרי טלפון שמשאירים לי כדי שאתקשר. אנשים, אני לא פה כדי לחפש חתן, אם הייתי רוצה כך, לדף היו קוראים “הגרושה שמחפשת חתן…”

מה שכן מחממם את ליבי אלה ההודעות האישיות על הכתבות שלי, מסתבר שהגיעו גם עד אילת. זה כייף גדול.

הדבר השני שגם הוא קשור לאיטלגנציה הרגשית של הגברים… אני גרושה שנתיים. בכל פרק הזמן הזה, האלה יצא לי לפגוש רק שני בחורים עם אינטלגנציה רגשית. אחד מהם הוא ד’ שכבר כתבתי עליו פה והיום אני יודעת שפספסתי אותו, אבל מי יכול היה לדעת? ד’ אני מאושרת בשבילך על הזוגיות שלך.

ולמה רק שניים? כי הם היחידים שראו בי מעבר לסקסיות שבי והמיניות שלי. בשבילם המיניות היא לא העיקר אלא צ’ופר שמתווסף לכל שאר הדברים שבי. אז לכל הבחורים שפתחתי בפניהם את הלב והם שכחו לנגב את הרגליים בכניסה, בייחוד אחרי שכבר עבר שם סמרטוט, הייתם איתי חודש, חודשיים, חצי שנה, שבוע… ממש לא חשוב כמה זמן, בכל מקרה בחרתם להיעלם, לא לענות לטלפון או להודעה, נמחקתם מהרשימה שלי בפייסבוק. לא כי אני ילדה קטנה אלא כי הרגשתי משהו באמת, ולא בא לי לראות פרצוף של מישהו שמזלזל בי. מה לעשות, יש לי כבוד עצמי לעצמי. מה לעזאזל גורם לכם לגשת שוב, להגיד לי שלום ולשאול לשלומי?

אני כותבת את זה בשם כל הבנות, גרושות, רווקות, אלמנות לא עלינו. מה נסגר איתכם, קצת רגש, קצת כבוד. אתה לא מסוגל להגיד בפנים שזה לא מתאים ומעדיף לברוח, ללא הודעה מוקדמת? פשוט עצוב.

מולכם עומד בן אדם, כנראה בלי בעייה של אינטלגנציה רגשית. אז תכבדו. לא מתאים לכם להמשיך בקשר? שלחו הודעה, תתקשרו. תדברו. מה אנחנו בני 16? האהבה היא להודות בקיומה של מערכת יחסים – ובנימה זו, שבת שלום קוראים יקרים.

כתבה מעניינת:

שתיין צילום אילוסטרציה: Pixabay

קמצן, מתלהב או חבר אמת: איזה סוג של שתיין אתה?

שתפוכמו חבר אמת, אלכוהול תמיד נמצא שם: כשעצוב, כששמח, במסיבה הכי שווה ובאירוע המרגש ביותר. …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *