בית / Uncategorized / לב שבור
חדשות כרמיאל

לב שבור

שתפו

היי קוראים שלי, תודה לכל המפרגנים ואלה שהתענינו לאן נעלמתי, הייתי בחופש.

יצרה איתי קשר בחורה נחמדה שאלה אותי או יותר נכון אמרה לי, “אני כל כך אוהבת אותו אז למה אני צריכה לפחד לשלוח לו הודעה באמצע יום כי אולי זה יעצבן אותו?”

השאלה שלה באה לי בתקופה הכי לא טובה. אני אוספת את חלקי הלב שלי מסיפור אהבה ממש מתוסבך והיא שואלת אותי שאלות על משלוח הודעות. אז גילי (שם בדוי) באהבה האחרונה שהייתי בה, היו כל כך הרבה דברים מתסבכים מסובכים ולנו בן האדם לפעמים יש צורך להיכנס לשם, אולי כי אנחנו רוצים להציל או לשנות משהו או מישהו, ואני לא בטוחה שזה הכי נכון.

אני בטוחה בדבר אחד: שלא רק את, כל בחורה או בחור צריכים להיות עם אדם שיחכה ויצפה להודעה מבן הזוג. את לא צריכה לחשוב פעמיים לפני שאת עושה את זה. אני לא יודעת בת כמה את, לא כתבת לי, אבל בתקופה האחרונה אני מבינה שזה בכלל לא משנה בן כמה אתה, תמיד בזוגיות יש מישהו שאוהב יותר, מאוהב יותר ואת זה שתמיד יכאב לו יותר כשזה נגמר.  ככה זה עובד.

תחשבי בשביל עצמך, זה מה שאת רוצה? גבר שמפריע לו שאת שולחת הודעה? כמובן תלוי מה כמות ההודעות זה גם לא צריך להפוך לדבר אופססיבי. אני למשל בחורה והכי כיף לי לקבל איזה הודעה מבן הזוג כשאני בקשר, אבל כשזה הופך להיות דביק אז הצד הגברי שלי יוצא החוצה  והוא לא נעים כל כך. אני פחות בעניין ההודעות, מעדיפה שיתקשר או שיקפוץ ונעשה משהו ביחד.

אני גם חושבת שאת צריכה לדבר איתו על זה, להבין מה כל כך מפריע לו בזה, אולי תקציבו לעצמכם הודעות ליום…

אני מציעה לך לא להיות איפה שאין לך בטחון נפשי. זה יכול להיות הבחור הכי מדהים אבל אם בדברים הקטנים הוא מבטל אותך, או את מה שאת רוצה לתת לו, או לקשר ביניכם, שחררי וכן אני יודעת שזה לא קל להגיד ולתת הצעות. הייתי שם פעמיים בשלוש שנים האחרונות, אני שם ממש עכשיו, אז אני מרשה לעצמי לתת לך הצעות. וגם תדעי לך  לבד לפעמים יכול להיות ממש כייפי ומעניין. צריך קצת פחות לפחד מהלבד.

ולכם חברים שרוצים לשאול שאלות, סתם לפרגן, יש דף בפייס הגרושה בסטייל אתם מוזמנים להיכנס, לעשות לייק, להגיב לשאול שאלות. כל הכתבות שלי שם. שתהיה שבת שלום ומבורכת, שבת של אהבה והקשבה.

כתבה מעניינת:

חגיגת קונצילה ריגטה עם עגבניות שרי צלויות, קלמטה ומוצרלה צילום אפיק גבאי (1)

קונצילה ריגטה – איטלקית 100%

שתפומתחשק לכם איטלקית 100% על הצלחת? קבלו מתכון של פסטה קונצילה ריגטה עם עגבניות שרי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.