בית / חדשות / חברה וקהילה / מובילנד כרמיאל: סרט אחר לגמרי
מובילנד קולנוע תמונת אווירה 2018-11

מובילנד כרמיאל: סרט אחר לגמרי

קומפלקס הקולנוע החדש שנפתח במתחם גן העיר, כולל 6 אולמות חדישים עם מסכים גדולים, מקרני לייזר 4K ומושבים חשמליים מחממים

מאת גיל דובריש

בשורות מעניינות לחובבי הקולנוע בכרמיאל, משגב ובאזור: הקומפלקס החדש מובילנד נפתח בימים אלה לקהל הרחב במתחם גן העיר, כמה חודשים לאחר סגירת הקומפלקס הקודם שנוהל על-ידי חברת פרימיום סינמה. בחברת מובילנד מדגישים כי הפעם, מדובר בסרט אחרי לגמרי…

במובילנד כרמיאל לובי מעוצב, מרשים נעים ונוח, 6 אולמות קולנוע חדישים עם מסכים גדולים, מקרני לייזר 4K, מושבים נוחים ואולם Upgrade הכולל מושבים חשמליים בעלי 3 דרגות חימום שונות. כל זאת במחיר של כרטיס רגיל. בנוסף לכך, במובילנד מציעים הטבות מיוחדות לילדים, כמו פוף מיוחד לילדים ב-10 שקלים ושתייה לילדים כולל ריפיל (מילוי מחדש) במחיר זהה. למעוניינים, אפשר להזמין גם פיצה במקום.

מחברת מובילנד נמסר לנו: ״MOVIELAND הוקמה בשנת 2018 על ידי קבוצת שותפים אוהבי קולנוע מושבעים, במטרה להפיץ ולפזר את קסמו של הקולנוע ברחבי ישראל ובעולם ולהציג את הדור הבא של בתי הקולנוע״.

״כשאנחנו מתכננים את הבילוי שלכם, חשוב לנו להציג קולנוע במיטבו: להביא אליכם את הסרטים הטובים שיתאימו לכם בשעות הנוחות והמגוונות ביותר: סרטי בוקר מפנקים, הקרנות סרטים לכל המשפחה בשעות אחר הצהריים ובימי שבת וחופשה במהלך כל היום, בילוי של חברים או בילוי רומנטי בשעות הערב והקרנות ליליות כיפיות ומרגשות. חשוב לנו שתיהנו בכל סרט ובכל אולם מחוויית הקרנה איכותית עם תמונה חדה ובהירה, סאונד עמוק ומקיף ועם כיסאות נוחים במיוחד על מנת שתחוו את הסרט באופן הטוב ביותר. חשוב לנו להציע לכם אפשרויות כרטוס מקוונות מתקדמות, לעצב עבורכם מבואות נעימים ונוחים, לזמן בו ממתינים שהסרט יתחיל, לדאוג לכם לפופקורן טרי וחם בכל זמן, ולמגוון נשנושים ומשקאות במחירים אטרקטיביים״.

שתפו

כתבה מעניינת:

מועדון דיינר שנות השמונים תשעים ארכיון

הקאמבק של הדיינר המיתולוגי

המועדון הוותיק במרתף היכל התרבות צפוי להיפתח מחדש בעוד כחודשיים, בימים הקרובים ייבחר שם למקום …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link
//set menu items with childrens to be clickable