Array
(
  [_edit_lock] => Array
    (
      [0] => 1453387489:5
    )

  [_edit_last] => Array
    (
      [0] => 5
    )

  [_thumbnail_id] => Array
    (
      [0] => 10628
    )

  [tie_sidebar_pos] => Array
    (
      [0] => default
    )

  [tie_post_slider] => Array
    (
      [0] => 184
    )

  [_metaseo_metatitle] => Array
    (
      [0] => 
    )

  [_metaseo_metadesc] => Array
    (
      [0] => הטור האישי של אשי טאוב
    )

  [_metaseo_metaopengraph-title] => Array
    (
      [0] => 
    )

  [_metaseo_metaopengraph-desc] => Array
    (
      [0] => 
    )

  [_metaseo_metaopengraph-image] => Array
    (
      [0] => 
    )

  [_metaseo_metatwitter-title] => Array
    (
      [0] => 
    )

  [_metaseo_metatwitter-desc] => Array
    (
      [0] => 
    )

  [_metaseo_metatwitter-image] => Array
    (
      [0] => 
    )

  [_yoast_wpseo_focuskw_text_input] => Array
    (
      [0] => ביבי
    )

  [tie_views] => Array
    (
      [0] => 562
    )

  [essb_cached_image] => Array
    (
      [0] => https://zhk.wpengine.com/wp-content/uploads/2015/09/ביבי-ליברמן-רינה‮-‬6666‮.jpg
    )

  [rank_math_robots] => Array
    (
      [0] => a:1:{i:0;s:0:"";}
    )

)

מכתב לביבי

שתפו

שלום לך ראש ממשלת ישראל. יש לי כמה מילים לומר לך. לא. לא אקלל. לא אעליב. סתם אכתוב.

אז מה שלומך בחודשים האחרונים? ישן היטב בלילה? אני מניח שכן. בסך הכל בית נח. בלי עין הרע לא חסר דבר. המקרר מלא, יש מבשלות ומנקות ואב בית. תודה לאל. אני יכול להניח, אבל רק להניח, שלא הכי קל עם שרה, אבל זה לא יוצא דופן בימינו. נשים-גברים… לא מה שהיה. אבל מי כמוך יודע…

למה אני שואל? או. כי לא יודע אם שמעת, או שמת לב, אבל יש לנו כמה בעיות. לא ביג דיל ובכל זאת, מעט בעיות… למשל, כל יום נרצחים כאן אנשים. שמת לב? לפני 3 שבועות נרצח לנו בן כרמיאל יקר מאוד. הוא נרצח בטבורה של תל אביב. הכי מרכז שיש. באמצע היום… מאוד חסר לנו אלון בקל הי"ד, מטובי בניה של כרמיאל. מחבל נבל רצח אותו, כך סתם. סתם. ראיתי שהגעת למקום הרצח עם 30 המאבטחים שלך ושלא  תבין, אני בעד שיהיו לך 30 מאבטחים, כי מי כמוך יודע שכבר נרצח לנו ראש ממשלה כאן… אתה בטוח זוכר. ההוא רמטכ"ל מלחמת 6 הימים, זה שעמדת בתקופת ההסתה נגדו בלי למצמץ. אז כן, באת לדיזנגוף, הבטחת שוב שהכל יטופל… אתה יודע, כל ההבטחות האלה שאתה מפזר בשפע, רק ללא כיסוי.

אז אתה שומע? כבר כמעט 4 חודשים נרצחים כאן בני אדם. רבים נפצעים ואתה, אתה מבקש מאיתנו האזרחים להיות עירניים… אל דאגה ביבי אנחנו עירניים מאוד. כל הזמן. הרי חלקנו נאבקו עם המחבלים בידיים חשופות ואף שילמו בחייהם על כך. אנחנו עירניים מאוד.

אגב, שמעת שישראל היא המדינה עם מספר העניים הגבוה ביותר ב-OCED… שמעת? יש כאן 700,000 ילדים עניים. כן,אני יודע שאינך מאמין שזה המצב כי עובדה, אתה לא מטפל בזה. להפך.מכביד עוד ועוד ואת הכסף מרוויחים בכיף המלייאנים, חבריך הטובים, עוד ועוד ועוד כסף על חשבוננו.

מה שלום הילדים? אבנר ויאיר? ילדים טובים. אני מניח שיש להם כבר קורת גג אחת או שתיים או  יותר… שלהם. רשום בטאבו על שמם. אז רציתי שתדע שלילדים שלנו, של רובנו, אין שום סיכוי לרכוש קורת גג… מחירי השכירות בשמיים, השכר עלוב. אתה מכיר את הנתונים, או שהלוחשים באוזן שלך מספרים לך שהכל בסדר כאן?

אני יודע שתיבחר שוב אבל כדאי שתבין שלא מתוך אהבה גדולה אליך אלא יותר בשל שנאה עמוקה של מצביעיך המסורתיים אלינו, אלה שחושבים אחרת ממך. האמירה הזו שאין מי שיחליף אותך סתמית הרי, היא רק תירוץ שוב להצביע עבורך. כמעט כל אחד יכול להחליף אותך וללא ספק יעשה הרבה יותר ממך, אבל זו לא בעיה גדולה כי אתה לא עושה הרי כלום. סליחה, מלבד מעבודת הסתה מוצלחת שלך נגד השמאל… קלי קלות. בהסתה אתה מצטיין. תמיד היית.

אבל מעבר למילים הלו, מר ראש ממשלה, יש כאן מדינה, מדינה נהדרת שהוקמה בהרבה מאוד דם ושכול וכאב. הרי לא הגענו לכאן כדי לסבול. באנו עם חזון של מדינה למופת. אור לגויים. תראה מה קרה כאן ב-20 השנים האחרונות. איזו הדרדרות ובכל התחומים. אז אולי תהיה גבר ופשוט תניח לנו לנפשינו? הא? מה אתה אומר? סע לאמריקה, תיבחר שם בקלות לסנאטור במפלגה הרפובליקנית. בקלות. תשחרר ביבי. תשחרר.

יש לי עוד הרבה מאוד מה לומר לך… אבל הרי אני יודע שלא תקשיב כי אתה לא מתעסק בזוטות כמו בטחון ועוני…

ההורים מתגרשים – הילדים לא צריכים לסבול

כל זוג שני. כן כן. כל זוג שני מתגרש בישראל ובעולם המערבי כולו. אין ספק שמוסד הנישואין קרס, פשט את הרגל… ובכל זאת אנשים ממשיכים להינשא בידיעה ברורה שקיים סיכוי של 50 אחוזים שהם יתגרשו… הדבר הראשון שבני הזוג עושים (לא כולם) מנסים להביא ילד לעולם. גם זה כבר לא כל כך פשוט היום. הביאו ילד לעולם. כולם חולים עליו… אבל דווקא הבאת ילד גורמת לבעיות בנישואין. מי עושה, כמה עושה, מתי עושה.מה טוב לילד… ויכוחים ומריבות. ואז זוגות מחליטים שאולי ילד נוסף יגרום לחיבור טוב יותר בין ההורים. קדחת. רק ההפך. הולכים לטיפול זוגי שעל פי רוב לא ממש עוזר מחליטים להתגרש. 85 אחוזים מהדרישות לגירושין מגיעות מהנשים וכשהן מחליטות, ימות העולם, יהיו גירושין.

2 ילדים בבית. עכשיו בפני בני הזוג ניצבת האפשרות לעבור את הגירושין יחסית בשקט, כי פסיכולוגים טוענים שגירושין, כמוהם כמוות… יש זוגות שיוצאים למלחמת עולם נגד זה שהיה השותפ/ה שלך לחיים. אהבתם כל כף… גם אני גרוש ומתוך ידיעה ברורה, ויתרתי על הכל, כולל הכל, כי מה שעמד לנגד עיניי היה בריאותם הנפשית בעיקר של ילדיי. הסכם, רבנות, שלום. הבית נותר אצלה, כולו. לא לקחתי אגורה (דבר שעולה לי ביוקר כלכלית עד היום) ולא מצטער. ממש לא. נכון, קשה מדי פעם, אבל יש העצמאות והחופש ששווים לפחות בעיניי הכל. הילדים כמעט ולא נפגעו מהגירושין שלי. אלא שאני מכיר מקרוב סיפורים מסמרי שיער על מלחמות איומות בין ההורים. אוקיי. רוצים לעשות זאת מכוער? בסדר. בחירה שלכם. בחירה רעה אבל עדיין היא שלכם, אבל שלא תעזו להשתמש בילדים המשותפים שלכם, ככלי לנגח, לפגוע, להשפיל,להעליב את בן/בת זוגכם.

אל. אל תסיתו את הילדים נגד אבא או אמא… מכיר מקרים איומים שאחד מבני הזוג מונע מבן הזוג לראות את ילדיו. זה מצב מסוכן מאוד, מצב שבהחלט עלול להביא לאובדן שפיות ואף להתאבדויות. הניחו לילדים, אל תערבו אותם. בכלל.

ישנה איזו תופעה שבעיני היא מגוחכת. כל אחד מבני הזוג הגרוש מנסה להוכיח עד כמה טוב לו פתאום בחיים, בלי בן/בת הזוג. הנה היא מצאה בן זוג חדש, הנה הגרוש מצא איזו פצצה והם חיים כאילו באושר ובעושר. זה הרי נועד לפגוע ולגרום לבן הזוג לקנא. "לאכול" לו את הלב. נקמה מתוקה.

אז באבש'כם, רוצים להתגרש? אוקיי,אתם ילדים גדולים.

אבל…  אל      ת   ע   ר   ב   ו      את     ה   י   ל   ד   י    ם !

כתבה מעניינת:

שתיין צילום אילוסטרציה: Pixabay

קמצן, מתלהב או חבר אמת: איזה סוג של שתיין אתה?

שתפוכמו חבר אמת, אלכוהול תמיד נמצא שם: כשעצוב, כששמח, במסיבה הכי שווה ובאירוע המרגש ביותר. …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *