פינוי נפגע. צילום ארכיון, אין קשר לתאונה

נהגת פגעה בהולך רגל שחצה את הכביש

שתפו

התאונה אירעה ברחוב מורד הגיא, הפצוע, תושב העיר כבן 60 פונה לבית החולים עם דימום בראשו וחבלות קשות בגפיו

מאת גיל דובריש

הולך רגל נדרס ברחוב מורד הגיא בשכונה הדרומית בכרמיאל. מצבו הוגדר בינוני והוא פונה למרכז הרפואי לגליל (בית החולים נהריה) עם חבלות בראשו ובגפיו.

התאונה אירעה ביום חמישי סמוך לשעה 11 בבוקר. תושב העיר כבן 60 חצה את הכביש סמוך לכיכר חצב שלא במעבר חצייה. נהגת רכב פרטי תושבת כרמיאל לא הבחינה בו בזמן ובטרם הספיקה לעצור, פגעה בו בעוצמה. עדי ראייה סיפרו כי בעקבות הפגיעה, הועף הולך הרגל לגובה רב ונחבט בראשו.

כונן איחוד הצלה ישראל ליכנשטייין המתגורר סמוך למקום התאונה, הגיע במהירות, יחד עם שתי ניידות שיטור עירוני, שבהן היו שני פקחים חובשים בהכשרתם. בנוסף הגיע למקום פקח נוסף של השיטור העירוני שהוא חובש מד"א. צוותי השיטור העירוני סגר את הכביש באזור התאונה לתנועה, כדי לא לסכן את הצוות המטפל וכיוונו את הרכבים לנתיב חלופי. לדברי ישראל ליכטנשטיין,  "הנפגע היה מחוסר הכרה וסבל מדימום בראשו ושברים קשים בגפיו. רק לאחר ביצוע בדיקות ומתן טיפול ראשוני בשטח, חזר הפצוע להכרה ואף תיקשר עם הסביבה. לטענתו לא זכר את רגעי התאונה".

צוות מד״א מרחב אשר שהגיע בהמשך לזירת התאונה, פינה את הפצוע לבית החולים נהריה.

כתבה מעניינת:

קורונה מסכות צילום אילוסטרציה Freepik

כרמיאל: שיא של כל הזמנים במספר המאומתים לקורונה

שתפונכון למוצ״ש יש בכרמיאל 321 מאומתים. בבדיקות האנטיגן לקראת שנת הלימודים התגלו 65 תלמידים מאומתים …


תגובה אחת

  1. דוד צור

    מה יהיה עם הקשישים ובמקרה זה לא קשיש שהתנהגותם בכביש גורמת לא אחת לתאונות מיותרות ופציעות קשות. בבתי ספר מקדישים רבות לזהירות בדרכים יתכן שגם המבוגרים האלה ראויים לשעורים בהתנהגות הולמת בכביש. כמעט תאונות ראיתי בעיר למכביר עם הולכי רגל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.