נזכרת בחלום

שתפו

עדי נהג לקרוא לי טכנופובית, אבל לפני כמה שבועות עקרתי מהשורש את הטכנופוביה שלי. קניתי טלפון חדש. עשיתי את כל ההתאמות לבד. והשארתי את כל המומחים שלי עם פה פעור. 

ואז נסעתי לכנס הצמחונות והטבעונות. ההרצאות הפעם כולן נגעו בקשר בין צמחונות ואי אלימות, כבוד הדדי, הקשבה, קבלה, חופש. בדיוק הדרך עליה אני עכשיו פוסעת. זה היה כלכך מעניין לפגוש אנשים שהגיעו אל אותה הדרך ממקומות כלכך שונים. לאחרונה יש לי יותר ויותר הרגשה או שבכלל לא מבינים אותי או שאני נחשבת לכלכך מיוחדת וזוכה להערכה והערצה שלא פעם אני שואלת על מה? וכאן פעם ראשונה פגשתי קבוצה של אנשים כמוני עם אותו הלך רוח. כלכך התמלאתי. הרגשתי ממש טוב.

חזרתי עם מישהי שהקפיצה אותי לצומת שבע. מרחוק ראיתי את האוטובוס. למרות שהחלטתי לא לרוץ, מצאתי את עצמי רצה ונופלת. זו היתה נפילה קשה, אך למזלי לא שברתי כלום. לאחר יום שכולו היה כואב, אמרתי לעצמי, לא יכול להיות שכך סתם נפלתי. בטוח יש כאן איזו מתנה שמחכה לי, אבל איפה היא? וככל שחיפשתי יותר, היא החלה אטאט להתגלות.

למזלי היו כמה ימים של חג ויכולתי לנוח ותוך כדי מנוחה, חברה שבכלל לא הולכת בדרך ההוליסטית, שאלה אם אני רוצה עשב חיטה. עשב חיטה? לפני 15 שנה עדי ניסה לשכנע אותי לקחת, אבל לאחר יום של שלשולים, שאז עדיין לא קלטתי שזה היה יום של התנקות גופנית, החלטתי שזו כנראה לא הדרך שלי. וכשאני יוצאת מכנס הצמחונות ששם גם מישהו סיפר על עשב חיטה, מביאים לי עשב חיטה עד הבית.

ואני כך שוכבת במיטה וגולשת באינטרנט, מקשיבה להרצאה על רפואת המאיה ופתאום נזכרת בחלום שחשבתי שלא יוכל עוד להתגשם: לבקר בדרום אמריקה במה שנשאר משבט המאיה וללמוד רפואה אינדיאנית. ואז מתברר שאני אפילו לא צריכה לנסוע לדרום אמריקה. בישוב שפעם מאוד רציתי להתקבל אליו, נווה שלום, מתקיימות סדנאות ללימוד האווריגו בהנחיית אותה המרצה, שאת הרצאתה שמעתי. כאילו שהכל נעשה לי הרבה יותר נגיש.

ועד שהסדנא תתקיים יהיה לי זמן לטייב את האדמה עליה אני צומחת בהרבה אהבה ונתינה שאותה קיבלתי בעוצמה שלא חוויתי קודם. כולן עשו הכל, כדי להקל עלי וזה הרגיש כלכך טוב והיה חלק בלתי נפרד מכל תהליך הריפוי שלי.

השבוע אני נוסעת אל הילדים והנכדים שלי. ואם יש עוד משהו שזקוק לריפוי הוא בטח מחכה לי שם, מוקפת באהבה, עם האנשים הכי יקרים לי בעולם.

 

כתבה מעניינת:

חגיגת קונצילה ריגטה עם עגבניות שרי צלויות, קלמטה ומוצרלה צילום אפיק גבאי (1)

קונצילה ריגטה – איטלקית 100%

שתפומתחשק לכם איטלקית 100% על הצלחת? קבלו מתכון של פסטה קונצילה ריגטה עם עגבניות שרי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.