Array
(
  [_edit_last] => Array
    (
      [0] => 1
    )

  [slide_template] => Array
    (
      [0] => default
    )

  [_yoast_wpseo_focuskw] => Array
    (
      [0] => תחזית שבועית
    )

  [_yoast_wpseo_metadesc] => Array
    (
      [0] => תחזית שבועית
    )

  [_yoast_wpseo_linkdex] => Array
    (
      [0] => 75
    )

  [post_views_count] => Array
    (
      [0] => 1186
    )

  [tie_views] => Array
    (
      [0] => 395
    )

  [rank_math_description] => Array
    (
      [0] => תחזית שבועית
    )

  [rank_math_focus_keyword] => Array
    (
      [0] => תחזית שבועית
    )

  [rank_math_robots] => Array
    (
      [0] => a:1:{i:0;s:0:"";}
    )

)

תחזית שבועית 28.12.2014-3.1.2015

שתפו

טלה

משקעים כואבים רבים מן העבר עולים ומציפים אתכם, רצוי לשמור על דיסקרטיות ולא לשתף אחרים במצוקותיכם, יתכן וישתמשו במידע נגדכם.  לבכם. בני זוג עלולים להוציאכם משלוותכם על רקע חברתי, שמרו על איפוק ואל תשישו אלי קרב. אתם נוטים להיות יותר רכושניים וקנאים בקשר למערכות היחסים שלכם. בעבודה קיים עומס רב. הטיפ השבועי –  השתדלו לנוח כשמתאפשר לכם וצאו לפעילות תרבותית חברתית.

שור

השבוע מצב הרוח משתפר, אתם מתחילים להבין את החשיבות של השגרה המבורכת וסדר היום המאורגן. עדיין מציקים לכם נושאים הקשורים בבריאותכם. מבחינה חברתית-אישית, אתם נחשקים כפי שאתם.  זו תקופה טובה לעבודת צוות ולשיתוף פעולה עם עמיתיכם. לעצמאיים שביניכם מומלצות שותפויות. כספים המגיעים לכם מתעכבים. הטיפ השבועי – עקבו אחר הזכויות שלכם, אל תזניחו- פן תפסידו.

תאומים

שבוע רגוע ופייסני לפניכם. אתם משתדלים לשמור על קור רוח ולגלות הבנה לגחמות של בני המשפחה, למרות שהתנהלותו של אחד הבנים אינה נראית לכם. השבוע אינו זמן מתאים להשקעות כספיות או לחתימה על חוזים. תיתכנה נסיעות רבות הקשורות לעבודה, התפקיד מחייב. בשורה טובה הקשורה בקידום שלכם עשויה להגיע באופן בלתי צפוי. הטיפ השבועי – עסקו בפעילות ספורטיבית.

סרטן

השבוע קיימים סימנים לשיפור בתחום החברתי, אתם תוזמנו לאירועים חברתיים רבים, תיאלצו ללמוד לצמצם ולא להיעתר לכל מזמין, זה מעייף. גם בתחום הקריירה יתכן שיפור עצום בהכרת יכולותיכם. בבית נדרשת “עבודה מאסיבית” לשיפור המערכת הזוגית, תיאלצו ללמוד לוותר על “עקרונות” שמזמן אבד עליהם הכלח. הטיפ השבועי – מישהו חייב לעשות את הצעד הראשון ולשבור את מעגל הקסמים.

אריה

גם השבוע ענייני הכספים מטרידים אתכם. עליכם לזרום עם הקיים ולהפסיק לדאוג כל כך לגבי העתיד. עליכם למתן מעט את דרישותיכם מבן/בת הזוג, ביקורת תמידית תפגום במערכת הזוגית ובאינטימיות, רצוי להבליג ולהשלים עם הקיים, אחרי הכל, לא ניתן לדגום אנשים לפי מידותיכם. בימים אלה מצב הרוח שלכם מתנדנד. הטיפ השבועי – הפסיקו “לחלק ציונים” והתחילו ליהנות מהקיים, ללא חיפוש מתמיד אחר השלמות המוחלטת.

בתולה

בחודשים האחרונים השקעתם את כל כולכם למען קידומכם ולמען הקריירה שלכם, הגיע הזמן לקצור את פרי עמלכם, סביר להניח שבימים אלה תתחילו לראות תוצאות לעבודה הקשה שהשקעתם בתקופה האחרונה. בבית המערכת הזוגית לא קלה, עיקר הויכוחים ואי ההסכמות מתמקד דווקא בשיטות חינוך הילדים. הטיפ השבועי – נסו לשמור על קור רוח ואל תיסחפו לפרובוקציות, היזהרו מפליטות פה שתצטערו עליהן.

מאזניים

בבית הזוגיות עלתה על דרך המלך, אתם רומנטיים במיוחד בחודשי החורף וזה נותן את אותותיו בשאר תחומי העשייה שלכם. נראה, כי כעת אתם מחפשים רק רוגע ושלווה, ואתם אכן מוצאים אותם בבית. מישהו מהילדים יביא עמו בשורה משמחת. תחום העבודה נכנס לתקופה רגישה יותר, הבטחות שתקבלו או תתנו השבוע עלולות לא לצאת לפועל. הטיפ השבועי – המשיכו לדבוק במטרה ולהוכיח את צדקת דרככם.

עקרב

השבוע אתם רגישים במיוחד. נראה, כי הצרות של האחרים מעיבות על אושרכם ועל שלוות נפשכם. בקיצור, אתם עוברים תקופה לא קלה, והמתח גובר. רצוי שתתמקדו בעניינים שלכם ותנסו לפתור אך ורק את הבעיות שלכם. בבית חל  שיפור ביחסים הזוגיים, אולם עדיין קיימות לא מעט דאגות המטרידות אתכם. שתפו את בן/בת הזוג בכל העובר עליכם. הטיפ השבועי – עליכם להתחבר לפנימיות שלכם.

קשת

השבוע אתם חשים שלמות מוחלטת עם עצמכם ועם ההחלטות שקיבלתם בעיקר בתחום הזוגיות. צפויים לכם ימים של אושר. המערכת הזוגית החדשה מבטיחה אינטימיות עילאית, טפחו את הקשר. אתם רגישים במיוחד ועלולים להתנהג בילדותיות ובהקצנה. בתחום העבודה קיים קושי, הנובע מחוסר היכולת שלכם לקדם פרויקט חשוב. הטיפ השבועי – למרות  הרצון לקום וללכת, גלו איפוק, הימים הקשים יחלפו כאינם.

גדי

בעבודה מסתמנת אכזבה, העניינים אינם מתקדמים בקצב לו אתם מייחלים. התסכול נובע מהתחושה שמפלים אתכם לרעה ובולמים את התקדמותכם. בטעות מפרשים את עדינותכם ואת אדיבותכם כחולשה. בתחום הזוגיות אתם רווים נחת. מבחינה כלכלית המצב סביר מתמיד, אך אל תמהרו לבזבז את שהשגתם בעמל רב. הטיפ השבועי – מומלץ לא להאמין לאנשים מבלי להיווכח בעובדות מוחשיות.

דלי

השבוע תאלצו להתמודד עם הדחף לשינויים בבית ובעבודה, הרגיעו עצמכם, כי הזמן אינו מתאים לכך. לימדו לחיות עם השגרה ואל תקלקלו את הקיים ע”י כל מיני רעיונות מטורפים ודחפים בלתי נשלטים. בעבודה ובבית המצב יציב למדי, ואתם מרוצים, כך שאין טעם לרוץ אחר הרוח. השבוע ענייני חו”ל יהיו על הפרק. הטיפ השבועי – אם תסמכו על תחושת הבטן שלכם (ורק שלכם!) צפויה לכם הצלחה.

דגים

השבוע רוח תזזית תוקפת אתכם, אינכם שקטים וכפועל יוצא אינכם מאושרים. רצוי שתתבוננו פנימה בנפשכם, רצוי לנסות להבין אירועים מהילדות המעיבים על אושרכם בהווה, יתכן שחוויתם לאחרונה הצפה רגשית ש”העירה אריות מרביצם”. הטיפ השבועי – זהו זמן טוב לעיסוק ברוחניות ולשחרר לחצים ומתחים בעזרת לימוד עצמי. נצלו ימים אלה כדי להתעורר מאשליות ומהזיות שווא.

כתבה מעניינת:

הורוסקופ. עיבוד גרפי: Deposit Photos

תחזית אסטרולוגית לשבוע 10.4.2022-16.4.2022

שתפו מזל אהרוני, הבעלים של ‏מזל אהרוני – המרכז ללימודי אסטרו-נומרולוגיה של נפש וגוף האדם, מנטורית, מנחת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *