קהילה

קהילה וחברה בפורטל זהר.נט. מאמרים, כתבות, מדריכים, טיפים וסיפורים בנושאי חברה וקהילה, משפחה ועוד.

ביקרנו בחנות לממכר מוצרי שמן קנאביס וסיבידי וחזרנו עם מספר תובנות

שתפומערכת פורטל זהר.נט קנאביס נחשב במשך מאות שנים צמח בעל סגולות מרפא ייחודיות שהפכו אותו לצמח פלאים בקרב תרבויות עתיקות ושבטים מרוחקים, אך בשל ההשפעות הפסיכו אקטיביות השונות שלו הוא …

קרא עוד »

רוצה לחזור לחיים

אבי פסחוב צילום פורטל זהר.נט

שתפואבי פסחוב (51) הומלס שחזר לכרמיאל אחרי שנים בהוסטלים, במחלקות סגורות ובכלא, מנסה לפתוח דף חדש. הפעם, הוא מבטיח, זה יהיה אחרת: ״אני מתחיל לאט לאט לחזור לחיים… רוצה לצעוק …

קרא עוד »

טיקטוק ציוני בערבית

נתי שיינפלד טיקטוק ציוני עיבוד גרפי

שתפועד לפני 4 שנים נתי שיינפלד, זכיין ברשת אנגלו סכסון, ידע בקושי כמה מילים בערבית. כיום הוא מנהל ערוץ טיקטוק ושידורי לייב עם אלפי עוקבים בעולם הערבי. כך נראית מחלקת …

קרא עוד »

הביקור שלי באושוויץ

משרפה באושוויץ. צילום גיל דובריש

שתפושלושה דורות במחנה השמדה אחד: קצת לפני שהקורונה פרצה לחיינו, ביקרתי עם אמא שלי, שורדת השואה ושון, בני הבכור, במחנה ההשמדה אושוויץ. את המראות משם אי אפשר לשכוח מאת גיל …

קרא עוד »

האם מוצרי CBD לכלבים הם בטוחים לשימוש? מה גילינו

קנאביס מריחואנה צמח צילום freepik

שתפומערכת פורטל זהר.נט צמח הקנאביס ומרכיביו משמש רבות בתעשיית הרפואה כבר שנים רבות, ובישראל בייחוד בתקופה האחרונה לאחר הלגליזציה עבור חולים ומטופלים. מרכיבי הקנאביס, הקנבינואידים, מכילים תרכובות מסוימות בעלות סגולות …

קרא עוד »