רחפן. תמונה להמחשה: דפוזיט פוטוס
רחפן. תמונה להמחשה: דפוזיט פוטוס

המשטרה חוקרת חשד להטסת רחפן ליד ביתו של ראש העיר

שתפו

בעקבות תלונה שהוגשה בתחנה נחקרו שני תושבי העיר בחשד להטרדה באמצעות הפעלת רחפן סמוך לבית משפחת קונינסקי. המשפחה: חדירה בוטה לפרטיותנו שמטרתה להכפיש ולפגוע בראש העיר

מאת גיל דובריש

משטרת כרמיאל חוקרת בימים האחרונים תלונה שהוגשה מטעם משפחת קונינסקי על הטרדה והסגת גבול באמצעות רחפן שהוטס סמוך מאוד לביתו של ראש העיר.

על-פי התלונה, לפני מספר שבועות הפעילו שני תושבי כרמיאל רחפן ליד ביתם של סוזי ומשה קונינסקי. בעקבות התלונה הם זומנו לחקירה ולאחר מכן שוחררו לביתם. הרחפן נתפס לצורך החקירה כדי לבדוק את הסרטונים שתועדו במצלמה המותקנת בו. בשלב הבא יחליטו החוקרים האם קיימות מספיק ראיות המבססות את טענת המשפחה על הטרדה.

לפורטל זהר.נט נמסר כי שכניו של ראש עיריית כרמיאל, משה קונינסקי, הם שדיווחו על החשודים. אותם שכנים הבחינו בשניים שחנו ברחוב סמוך, הגיעו ברגל לשטח פתוח ליד ביתו של ראש העיר ושם העלו את הרחפן לאוויר. לטענת מקורבים למשפחה, החשודים ״צילמו את הבית וביקשו לאסוף מידע אודותיו… הם הורידו את הרחפן ממש לגובה חלונות הבית״.

עוד טוענים המקורבים כי במסגרת חקירת המשטרה, נלקחו מהחשודים הרחפן וכן הטלפונים הניידים שלהם.

ממשפחתו של ראש העיר נמסר לנו: ״החדירה הבוטה לביתנו ולפרטיותנו היא עליית מדרגה משמעותית מצד גורמים שכל מטרתם להכפיש ולפגוע בראש העיר. אין ספק שהדבר גורם לחששות וחרדה לשלומם של בני המשפחה, אולם יחד עם זאת אנחנו נפעל בנחישות להסיר כל איום ולא ניתן לאותם אנשים לשבש את שגרת חיינו״.

עו״ד בן מעוז המייצג את משפחת קונינסקי במקרה, אמר לנו: ״בשלב זה אני יכול לאשר שאכן הוגשה תלונה במשטרה כנגד חשודים אשר פעלו בצורה בוטה ובניגוד לחוק לאיסוף מודיעין כנגד ראש העיר תוך פגיעה חמורה בפרטיותו. אמשיך לפעול בשיתוף פעולה מלא עם גורמי אכיפת החוק כדי להסיר כל איום על ראש העיר ומשפחתו. אבהיר בצורה ברורה כי לא ניתן לאף גורם עברייני להשפיע על פעילותו של מר קונינסקי, אשר ימשיך לפעול ללא מורא עבור תושבי העיר כרמיאל״.

עו״ד בן מעוז. צילום שי אוחיון
עו״ד בן מעוז. צילום שי אוחיון

קיראו עוד בפורטל זהר.נט:

כתבה מעניינת:

גניבת מרצדס מכוש צילום משטרת ישראל 2022-08-2

רכבי יוקרה על הכוונת: נלכדו חשודים בגניבת רכבים במכוש

שתפומאת גיל דובריש כתבי אישום הוגש בסוף השבוע נגד שני חשודים בפריצות וגניבות רכבים בכרמיאל. …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.