בית / חדשות / חדשות כרמיאל / מזג האוויר: שיא הגשם עוד לפנינו
גשם 2014. צילום ארכיון: אשי טאוב
צילום ארכיון: אשי טאוב

מזג האוויר: שיא הגשם עוד לפנינו

שיאה של הסופה החורפית צפויה להגיע בלילה, עם גשמים רבות ורוחות סוערות בכרמיאל ושלג בחרמון ובהרי הצפון. מתי הגשם צפוי להיפסק?

מאת גיל דובריש

שיאה של מערכת הגשם כנראה עדיין לפנינו, בשעות הערב והלילה הקרוב. כך מוסר אסף כהן, חובב מזג אוויר המפעיל תחנה מטאורולוגית פרטית בכרמיאל ועוקב בעניין אחרי הנעשה בחורף הקר והגשום במיוחד הזה.

על-פי נתוני התחנה המטאורולוגית בניהולו של כהן, כמות המשקעים חצתה כבר מזמן את הממוצע ביחס לתקופה הזו בשנה. בסופת הגשמים הנוכחית שהחלה במוצאי שבת ועד עתה (שלישי בשעה 20:00), ירדו 123.4 מ״מ משקעים, כאשר מתחילת החורף הנוכחי ועד לפרסום הכתבה ירדו בכרמיאל כ-491 מ״מ של משקעים. מדובר בכמות גדולה שמתקרבת לממוצע השנתי בכרמיאל, העומד על כ-600 מ״מ. ועדיין נותרו לפנינו למעלה ממחצית חודש ינואר וחודשי פברואר ומרץ.

ומה צפוי לנו בלילה הקרוב? ״שיא הסערה לפנינו הלילה, עד מחר בצהריים – ואז רגיעה ליומיים שלוש״ אומר אסף כהן. בינתיים הוא מבטיח לנו כי אנו צפויים להתמודד עם… ״שיא קור וגשם״. סופה נוספת צפויה כבר בשבוע הבא.

על-פי התחזית, לילה גשום, קר וסוער לפנינו, עם שלג בהרי הצפון וסופת שלגים בחרמון. בצפון צפויים גשמים רבים ותיתכן סכנת התקרחות על הכבישים. רוחות חזקות בהרים יביאו לטמפרטורות נמוכות במיוחד. כמו כן צפויות סערות רעמים בודדות.

מחר (רביעי) במהלך היום יפסק הגשם. ביום חמישי ייעשה בהיר ותחול עלייה קלה בטמפרטורות. מזג האוויר הנאה צפוי להימשך גם בימים שישי ושבת. אתם מוזמנים להישאר מעודכנים בכל עת בתחזית מזג האוויר של כרמיאל – כנסו לתחזית מזג האוויר של כרמיאל בפורטל זהר הצפון.

(מודעה)

שתפו

כתבה מעניינת:

כיבוי אש שריפה תחנת דלק

90% מהשריפות – בגלל מגע אדם

מאות שריפות בשבוע, עבודה מסביב לשעון – כך נראה יום עבודה טיפוסי בתחנת הכיבוי לב …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

SHOP NOW
close-link
//set menu items with childrens to be clickable