רס״ן סלמאן חיחי. צילום דובר צה״ל
רס״ן סלמאן חיחי. צילום דובר צה״ל

מצטיין יום העצמאות מסג׳ור: רס״ן סלמן חיחי

שתפו

מערכת פורטל זהר.נט

רס״ן סלמן חיחי מהיישוב סג׳ור ליד כרמיאל נמנה על מצטייני יום העצמאות באוגדה 91, עוצבת הגליל. הוא קיבל את התואר בטקס חגיגי שנערך בשבוע שעבר.

אוגדה 91 בראשות תא״ל שי קלפר, היא אוגדה מרחבית, אשר אחראית על ההגנה של גבול הלבנון עם ישראל – מראש הנקרה במערב ועד הר דב שבמזרח. חיילי וקציני האוגדה, כמו גם הלוחמים שבתעסוקה מבצעית בה, משקיעים לילות כימים כדי לשמור על ביטחונם של תושבי הצפון. המצטיינים ביום העצמאות נבחרו בכדי להוקיר תודה על הרצון, אהבת הארץ וההקרבה.

רס״ן סלמן חיחי, קצין ההנדסה של חטיבה 769 שבגזרת אצבע הגליל, קיבל את אות ההצטיינות בזכות עבודתו הקשה והמסורה, בזכות חתירתו למגע, פעילויותיו השונות בגזרה ושמירת סטנדרט מבצעי גבוה.

גם לפני יותר לעשור, כשהתגייס, ידע סלמן שהוא רוצה לתת כמה שהוא יכול למדינה, וכרגע מעביר מעל לשנה בגזרה ומסייע בהגנה על גבול הצפון.

על קבלת ההצטיינות מספר סלמן: ״העשייה של אגף ההנדסה בעיצוב של מרחב הגבול ובהגנה עליו, תוך כדי פעילויות בחיכוך גבוה באופן יום יומי – זאת תחושת שליחות שאין כמותה. אני מוקיר תודה על ההצטיינות לכל שותפי לעבודה והערכה רבה לכל מפקדיי שתמכו בהצלחתי״.

יישר כוח!

כתבה מעניינת:

ביטוח לאומי כרמיאל

לא להיבהל מקולות הנפץ, זה תרגיל

שתפומערכת פורטל זהר.נט תושבי כרמיאל, הערב (רביעי) עשויים להישמע קולות נפץ ותורגש פעילות מוגברת של …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *